Trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Czas trwania zabiegu od 2 do 3 godzin. Nie ma mżliwości wykonać tego zabiegu w krutszym czasie, jeżeli mamy wykonane rzęsy w godzinę lub 1,5 h mamy albo poklejone rzęsy, albo jest ich zbyt mało i ubytki są szybko widoczne, co zawiastuje częstszymi wizytami na dopełnienia ;)

 Rzęsy jakie Państwu proponujemy są ręcznie wycinane. Każda rzęsa podlega indywidualnej selekcji oraz wnikliwej kontroli jakści. Rzęsy są idealnie wyprofilowane, posiadają doskonały kształt i podkręcenie. Wykonane są z włókna syntetycznego z domieszka jedwabiu. To zapewnia idealną gładkość, nawet pod mikroskopem. Dzięki swojej elastyczności rzęsy odporne są na wszelkiego rodzaju odgięcia. Nie zmieniają kształtu. Charakteryzuje je wysoki połysk. Dodatkową zaletą jest lekkość rzęs, co sprawia, że klientka prawie nie odczuje różnicy. Dzięki temu będzie się czuć swobodnie i naturalnie, co oznacza 100% zadowolenia z wykonanego zabiegu.

 Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs jest nowoczesną metodą polegającą na przyklejeniu syntetycznej rzęsy do naturalnej (jedna do jednej), dzięki której osiąga się efekt przedłużenia, pogrubienia i zagęszczenia rzęs. Produkty na których pracujemy w naszym gabinecie są wykonane z WYSOKIEJ JAKOŚCI syntetycznego jedwabiu imitujące naturalną rzęsę. Metoda PERMANENT LASHES jest całkowicie bezpieczna. Zabieg trwa od 2 -3 godzin. Efekt utrzymuje się nawet do 8 tygodni i uzależniony jest od cyklu żywotności rzęsy. Długość życia naturalnej rzęsy wynosi 90 dni. Przyklejając sztuczne rzęsy nie można określić na jakim etapie są naturalne rzęsy, dlatego potrzebne są w takich zabiegach uzupełnienia, które wykonuje się po ok 2-3 lub 4 tygodniach dla podtrzymania pożądanego efektu. Trwałość rzęs jest uzależniona również od ścisłego przestrzegania zasad pielęgnacji.

Ze względów bezpieczeństwa zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs oraz usuwanie sztucznych rzęs, wykonywane powinno być w miejscach posiadających stosowny certyfikat.

 

PRZECIWWSKAZANIA  

 * choroby alergiczne oczu  

 * zapalenie spojówki

* jaskra

* zaćma

* zespół suchego oka

 * trichotillomania - nerwowe bezwiedne wyrywanie rzęs

 * nadpobudliwość

* niedomykalność powiek

 * całkowity brak rzęs

* świeża plastyka powiek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 Wiecej prac na klik >>  tipsy